RODA KUP 2019 memorijalni turnir Rajko Jovanović

May 20, 2019
Karate Klub Roda

U nedelju 19.05.2019. u Hali sportova Ranko Žeravica na Novom Beogradu u organizaciji karate kluba Čukarički Roda održan je internacionalni karate turnir RODA KUP memorijalni turnir Rajko Jovanović.

Učešće na ovom izuzetno kvalitetnom turniru uzelo je oko 800 takmičara iz 83 kluba iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

 

Takmičari karate kluba Roda osvojili su ukupno 46 medalja i to 17 zlatnih,15 srebrnih i 14 bronzanih.

 

Pošto kao domaćini nismo ulazili u generalni plasman klubova najuspešniji na turniru bili su karate klub Srem, karate klub Mladenovac i karate klub Samuraj.

U katama je najuspešniji bio Srem ispred Potoka iz Pljevalja. i karate kluba Napredak iz Kruševca dok je u borbama najuspešniji bio karate klub Samuraj ispred Žandarmerije i Vukova iz Kule.

 

Zlatne medalje:

 

Apostoloski Andrej kadeti kate

Đurđević Irina kate devojčice 2009. E klasa

Gagić Mirjana borbe mlađe seniorke – 68 Kg

Gagić Srđan borbe mlađi seniori + 84 Kg

Jovanović Ana borbe juniorke – 59 Kg

juniorke borbe ekipno (Konrad, Jovanović)

kadeti/juniori kate ekipno (Starčević, Apostoloski, Mladenović)

kadetkinje/juniorke kate ekipno(Nikolić, Jovanović, Mešić)

Mešić Mina kadetkinje kate

Mićić Miloš kate dečaci 2009. apsolutni nivo

muške nade kate ekipno (Nikolić, Mićić, Barac)

Pap Pavle kate dečaci 2007. C klasa

Petrović Pavle kate dečaci 2008. C klasa

pioniri kate ekipno(Rajić, Šućur, Kokir)

Rajić Viktor kate dečaci 2010. D klasa

Stefanović Nađa mlađe seniorke kate

Šućur Dušan kate dečaci 2009. D klasa

 

Srebrne medalje:

 

Bjelovuk Aleksandar kate dečaci 2006. B klasa

Debeljević Saška kate devojčice 2010. E klasa

Đurković Nikola kate dečaci 2007. apsolutni nivo

Đurković Nikola kate dečaci 2007. C klasa

Glišić Nina seniorke kate

kate ekipno piornirke (Tankosić, Đurđević, Debeljević)

Kate ekipno ženske nade(Nota, Rašović, Rašović)

Kontić Teodora kate devojčice 2006. D klasa

muške nade kate ekipno(Cvetković, Đurković, Pap)

Petrović Jovana kate devojčice 2008. D klasa

Petrović Katarina juniorke kate

Rajić Viktor kate dečaci 2010. apsolutni nivo

Rašović Milica kate devojčice 2007. C klasa

Starčević Luka juniori kate

Zdravković Momira borbe mlađe seniorke – 68 Kg

 

 

 

Bronzane medalje:

 

Bogdanović Dejana kate devojčice 2007. C klasa

Cvetković Đorđe kate dečaci 2007. apsolutni nivo

Gošić Dunja kate devojčice 2008. Eklasa

Janković Aleksandra mlađe seniorke kate

Kokir Dimitrije kate dečaci 2009. D klasa

Konrade Lea borbe juniorke – 53 Kg

Mićić Nemanja kate dečaci 2006. apsolutni nivo

Nikolić Dimitrije kate dečaci 2006. apsolutni nivo

Nikolić Ljiljana kate devojčice 2007. C klasa

Nikolić Milica juniorke kate

Petrović Ana juniorke kate

Petrović Jovana kate devojčice 2008. apsolutni nivo

Petrović Jovana kate devojčice 2008. apsolutni nivo

Tankosić Anđela kate devojčice 2009. E klasa